У «Резерв+» з'явилися відстрочки для ще однієї категорії українців.


У застосунку "Резерв+" тепер можна отримати відстрочку для людей з інвалідністю, дані про яких є в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС). До цього відстрочку онлайн могли оформити тільки ті, хто мав відповідне пенсійне посвідчення та був у реєстрі Пенсійного фонду. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на Міноборони.
"Відстрочки для людей з інвалідністю через "Резерв+" були одним із найчастіших запитів від користувачів. Працюємо над тим, щоб усі види відстрочок були доступні у застосунку і їх можна було отримати без черг та папірців", - зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації України Катерина Черногоренко.
Як оформити відстрочку:
- потрібно натиснути на три крапки на головному екрані застосунку "Резерв+",
- вибрати пункт "Подати запит на відстрочку", а потім відповідну категорію.
Згодом користувач отримає сповіщення із результатом. Якщо даних в реєстрі не знайдено, варто звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем проживання і надати оригінал первинного документа про підтвердження інвалідності та документ, що ідентифікує особу.
Нагадаємо, відстрочки у застосунку "Резерв+" запустили восени минулого року для трьох категорій - люди з інвалідністю із пенсійним посвідченням ПФУ; студенти, аспіранти й докторанти; а також багатодітні батьки, які мають трьох дітей до 18 років у спільному шлюбі.
Раніше у застосунку "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок. Спочатку функція працюватиме для тих відстрочок, які були оформлені через "Резерв+". Йдеться про людей з інвалідністю, які мають відповідне посвідчення Пенсійного фонду, а також студентів, аспірантів і докторантів. Згодом функція автоматичного продовження відстрочок стане доступна й для багатодітних батьків.
Читайте також
- "Дія", банки та "Нова пошта" не працюють: в Україні масштабний збій у роботі онлайн-сервісів
- Масштабний технічний збій стався через оновлення в одного з великих центрів обробки даних
- «Нова пошта» пояснила причини технічного збою
- TikTok посилює боротьбу з дезінформацією перед виборами в Румунії
- Розробник сервісу ChatGPT може купити браузер Chrome
- США випробовують конкурента нейроімпланта Neuralink: у чому його особливість