Законопроєкт про множинне громадянство. Світовий конгрес українців пояснив, що треба змінити.


Український Конгрес українців з радістю прийняв новину про перше читання законопроєкту про множинне громадянство в Україні, проте зауважив, що цей закон потребує змін. Конгрес вважає, що ці зміни необхідні для захисту інтересів України та всіх громадян.
Основні аспекти, які потребують змін:
- Рівність перед законом. Кожен громадянин має однакові права та обов'язки, незалежно від свого статусу.
- Обмеження національностей. Визначення обмеженого списку країн, громадянство яких можна поєднати з українським. Цей список не повинен включати держави, що загрожують безпеці України.
- Вимоги до громадянства. Кандидати на отримання українського громадянства мають підтвердити свою вірність Україні, знання української мови, історії та прав громадянина.
Конгрес готовий співпрацювати з Верховною Радою для врахування цих пропозицій у законопроекті. Вони наголошують, що ці зміни є необхідними для забезпечення справедливості, безпеки та ефективності законодавства, а також для захисту інтересів України та українців у світі.
Конгрес зазначає, що прийняття законопроєкту є великим кроком у напрямку інтеграції України до Європейського Союзу та визнання різноманітності української громади.
Цитата: "Протягом багатьох років Конгрес підтримував прийняття подібного законодавства, оскільки розумів його важливість для посилення міжнародної присутності України та захисту прав українців за кордоном. Цей закон дозволить нам зберегти нашу українську спадщину та ідентичність, а також сприятиме розвитку як країни проживання, так і України", - заявили представники спілок.
17 грудня Верховна Рада підтримала законопроєкт про введення множинного громадянства в Україні. Були враховані рекомендації Світового Конгресу Українців та запитання Конституційного суду щодо закону.
Читайте також
- Українця знайдено мертвим у Польщі: стали відомі деталі трагедії
- Перша недільна проповідь Папи Лева XIV. Що було сказано про Україну
- Нардепи показали своїх мам та розчулили сімейними історіями (фото)
- Фотоапарати, мотоцикли, магнітофони... Історик розповів, яку техніку отримали українців завдяки репараціям після Другої світової
- «Укрзалізниця» перейменувала поїзди на імена залізничниць, чиї діти захищають Україну
- Папа Лев XIV виклав бачення свого правління та назвав штучний інтелект головним викликом людства